Loading...

Kariéra & Financie

/Kariéra & Financie
Kariéra & Financie2017-05-26T19:43:56+02:00

Numerológia & Financie

Ako nám môže pomôcť numerológia v našej finančnej oblasti?

Každý z nás vo svojom živote túži okrem iných vecí postúpiť aj v kariérnom raste a mať dostatok financíí. Niekomu sa to darí bez najmenších problémov, iní sa celý život pasujú s nedostatkom finančných prostriedkov. Málokto si však uvedomí, že vesmír nám dá všetko, čo si prajeme, no nesmieme o sebe pochybovať. Keď si veríme a nepochybujeme o sebe tak všetko zdolávame akosi ľahšie, rýchlejšie, no nie vždy sme presvedčení a …. A práve tu nám numerológia ukáže kedy je vhodné obdobie na investície, kúpu nehnuteľností a samozrejme nás upozorní aj na to, kedy t oobdobie vhodné nie je, aby sme neprišli o finančné prostriedky. Ukáže nám aký potenciál sa v nás skrýva a na čom treba popracovať aby sme sa aj kariérne posunuli.

Aj v tejto oblasti nám numerológia dokáže dať odpovede, nasmeruje nás na správnu správnu cestu, ukáže nám aký obrovský potenciál sa v nás skrýva a tiež nás upozorní na nevhodné investície v nesprávnom čase aby sme neprišli o naše úspory.

[contact-form-7 404 "Not Found"]

Yoga Is A Way Of Life

Find out how you can embrace the lifestyle

Lorem Ipsum is simply dummy text of the printing and typesetting industry. Lorem Ipsum has been the industry’s standard dummy text ever since the 1500s when an unknown printer took a galley of type and scrambled it to make a type specimen.

Latest Features

Expert advice and in-depth features for a healthy life

Eat Well. Live Well.

Staying fit is not only about exercise, it’s about an entire lifestyle change.

Lorem Ipsum is dummy text of the printing and typesetting industry. Lorem Ipsum has been the industry’s standard dummy text ever since the 1500s, when an unknown printer took a galley of type and scrambled it to make a type specimen book. It was popularised in the 1960s with the release of Letraset sheets containing Lorem Ipsum passages, and more recently with desktop publishing software like Aldus PageMaker including versions.

[contact-form-7 404 "Not Found"]
“Yoga is the unifying art of transforming dharma into action, be it through inspired thought, properly nurturing our children, a painting, a kindness or an act of peace. „
Anonymous • Quote of the Day
“Healthy plants and trees yield abundant flowers and fruits. Similarly, from a healthy person, smiles and happiness shine forth like the rays of the sun.“
Anonymous • Quote of the Day