Pred niekoľkými rokmi prišli ku mne na numerológiu dve sestry. Jedna bola staršia, druhá o dva roky mladšia. Obe sa pýtali na seba, na svoj život, na to, čo je v ich živote dôležité, na čo si majú dávať pozor. Keďže boli sestry a boli ešte slobodné, vyrastali spolu s rodičmi v jednej domácnosti. Mali rovnakú výchovu, rovnakú stravu, rovnaké podmienky pre zdravý telesný aj duševný vývoj. No v čom bol velikánsky rozdiel? Jedna z nich mala život ako na zámku a tá druhá prežívala trápenie na trápenie. No akoby nestačilo len trápenie, pridružili sa aj závažné zdravotné problémy. Keďže to celú rodinu trápilo a nevedeli si vysvetliť, prečo to tak je, rozhodli sa, že ma vyhľadajú a pokúsia sa zistiť, čo sa vlastne deje.

Obe dievčatá boli mladé a krásne, Obe si našli priateľov s ktorými trávili veľa času. Jednej sa však darilo oveľa lepšie a to aj po finančnej stránke, zatiaľ čo tá druhá si musela všetko vydrieť a za všetko aj zaplatiť. Keď som si pozrela u nich podrobné osobnostné profily, tak som zistila, že veľkú rolu u každej z nich zohrávali emócie. Jedna s nimi vedela pracovať, no tá druhá ich obracala dovnútra. Ale to nebolo všetko. Keď som si pozrela ich vzorce osudu, všetko bolo jasné. Jedna ho mala smerovaný veľmi pekne a tá druhá ho mala ťažký, s viacerými ťažkými životnými skúškami. Jednej z nich dali rodičia meno, ktoré priaznivo ovplyvnilo jej osud a smerovalo ho správnym smerom. Druhá dcéra dostala meno, ktoré spolu s priezviskom nasmerovalo jej osud nie práve tou ľahšou cestou. A preto je veľmi dôležité, aké krstné meno nám vyberú rodičia, Numerológia mena do určitej miery dokáže ovplyvniť náš osud. Veľmi dôležité je z numerologického hľadiska prispôsobiť krstné meno k priezvisku. To bol okrem iného dôvod, prečo za rovnakých podmienok a okolností má jedna z nich život jednoduchý a tá druhá sa odmalička trápi s ťažkosťami a problémami.

Uvažujete o výbere správneho mena pre svoj nový prírastok? Numerologický rozbor mena môže Vášmu dieťatku ušetriť mnoho starostí. V prípade že Vás numerológia mena zaujala a rada Vám s výberom pomôžem.


Dohodnúť konzultáciu

Pri hľadaní odpovedí na Vaše otázky je najlepší osobný kontakt. Ak máte záujem o numerologický výklad, stretnutie so mnou si môžete dohodnúť telefonicky alebo vyplnením formulára. V prípade že formulár vyplníte a odošlete, budem Vás spätne kontaktovať.

Alebo vyplňte formulár nižšie a ja Vám obratom odpoviem

[contact-form-7 404 "Not Found"]